Šachy Pán prstenů Bitva o Středozem

TOP 15 v kategorii Šachy

Šachy Pán prstenů Bitva o Středozem

1 499 Kč
Garantovaný nákup z Maxíkovy hračky

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 29 529 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 23 527 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 3 095 recenzíDalší informace
11 dní • 1 varianta9 Kč87 % • 6 181 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 6 424 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 30 015 recenzíDalší informace

Druh
šachy
1.53 kg

Super, rychlost, kvalita, skvělá komunikace. Díky

• krásné zpracování

Tento produkt by neměl chybět milovníkům Pána prstenů co rádi hrají šachy. S partnerem jsme obojí a tak je toto pro nás naprosto ideální.
    Jinde jsem takovéto šachy nenašla v takovéto kvalitě.
    Za tu cenu se to určitě vyplatí. Bála jsem se, ale byla jsem příjemně překvapená.

• , zakoupeno v imago.cz

Osmiletá šachystka uvítala dárek s nadšením.

Druh
šachy
1.53 kg

Úžasná šachová sada pro fanoušky Pána prstenů. Bitva o Středozem může začít! Síly dobra a zla v podobě 32 krásných šachových figurek a stylová hrací deska čekají na vaše mistrovské strategie.

Oficiální licence The Lord of the Rings

Výrobce: britská společ

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Super, rychlost, kvalita, skvělá komunikace. Díky

• krásné zpracování

Jinde jsem takovéto šachy nenašla v takovéto kvalitě.

• , zakoupeno v imago.cz

Osmiletá šachystka uvítala dárek s nadšením.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: